ریتم : 4/4 بدون خف یا همون 4/4 رومبا

Em         F  Am                A          G                                 Em                                                           

من یه گلایولم که تو این سرزمین شوم . راهم به قبرو سنگ گرانیت میرسه

Em        F     Am            A         G                                Em                                                           

هر روز به قتل میرسمو شعر من فقط . به انتشار شعله ی کبریت میرسه

Em                                F      Am                               G                                                              

دردم هزار سال مثل درد حافظه . درمونشم همونیه که کشف رازیه

Em                        F          Am                                      G                                                             

نسلی که سر سپرده ی عصر حجر شده . به ساقیای ارمنی پیر راضیه

Em                                      F      Am                             Em                                                         

وقتی که زندگی یه تئاتر مزخرفه . تنها به جرعه های فراموشی دل خوشم

Em                               F         A                                  Em                                                         

راسکول نیکف یه پیرِ زنو شقه کردو من . با اون تبر فرشته ی الهامو میکشم

Em        F      Am                 A           G                                Em                                                        

(هی مست میکنم مثل یه بطری شراب . که وقتی پاش بیوفته یه کوکتل مولوتوفه

Em  F  Am             A            G                            Em                                                               

یه مجرم فراری شدم که تو زندگیش . درگیر یه گریز بدون توقفه) 2

Em                                   F        Em                                   F                                                            

فرقی نداره جاده ی چالوسو راه قم . من مستیم که خوش داره رانندگی کنه

Em                                  F         Am                             F                                                            

یه ماهی که تو آکواریوم زار میزنه . تا توی اشک های خودش زندگی کنه

Em          F          Am                 A         G                           Em                                                         

باید تلو تلو بخوری این زمونه رو . وقتی که مست نیستی به بن بست میرسی

Em          F   Am          A          G                               Em                                                             

تو مستیو آدما دوباره مهربون میشن . حتی برادرای توی ایست بازرسی

میخندن به دست تو دست بند میزنن . راهو برای بردن تو باز میکنن

تو دامِ مورچه ها به سلیمان بدل میشی . قالیچه ها بدون تو پرواز می کنن

Em        F     Am              A            G                                Em                                                          

این بار چندمه که به یه جرم مشترک . هشتاد تا ضربه پشتتو هاشور میزنه

Em       F   Am                A          G                              Em                                                            

برگرد خونه حتی اگه با خبر باشی . تنها دل خودت برای تو شور میزنه

Em        F   Am                A           G                             Em                                                             

تو یه گلایولی تو این سرزمین شوم . راهت به قبرو سنگ گرانیت میرسه

Em        F     Am            A         G                               Em                                                            

هر روز به قتل میرسیو شعرِ تو فقط . به انتشار شعله ی کبریت میرسه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها